„Proszę numer 17…”
Kiedy szkoła przestaje widzieć człowieka Refleksja o relacji, tożsamości i codziennych wyborach w edukacji Kilka dni temu dostałem wiadomość. Nie z oficjalnej instytucji. Nie od nauczyciela. Od dwojga młodych ludzi. Chłopaka i dziewczyny z jednej ze szkół w Polsce. Napisali… Dowiedz się więcej »„Proszę numer 17…”

